Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Vorstand

Hauptvorstand

1. Vorsitzender: Bernd Vecqueray
EMail: bernd.vecqueray@eintracht-kornelimuenster.de

2. Vorsitzender: Frank Alba
EMail: frank.alba@eintracht-kornelimuenster.de

3. Vorsitzende: Nadine Freh
EMail: nadine.freh@eintracht-kornelimuenster.de

Geschäftsführer: Sebastian Remy
EMail: sebastian.remy@eintracht-kornelimuenster.de

Kassiererin: Andrea Gotzhein
EMail: andrea.gotzhein@eintracht-kornelimuenster.de

Jugendleiter: Rolf Lambertz
EMail: rolf.lambertz@eintracht-kornelimuenster.de

 

Beisitzer: Lukas Gyo, Bernd Gerdom, Heide Kühnle

© 2021 F.C. Eintracht 1920 Kornelimünster e.V.