Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Vorstand

Hauptvorstand

1. Vorsitzender Bernd Vecqueray
EMail: bernd.vecqueray@eintracht-kornelimuenster.de

2. Vorsitzender Mark Hausmann
EMail: mark.hausmann@eintracht-kornelimuenster.de

3. Vorsitzende Judith Blau
EMail: judith.blau@eintracht-kornelimuenster.de

Geschäftsführer Oliver Berrer
EMail: oliver.berrer@eintracht-kornelimuenster.de

Kassiererin Sarah Freh
EMail: beitrag@eintracht-kornelimuenster.de

Beisitz

Bernd Gerdom
EMail:bernd.gerdom@gmx.de

Obmann

Achim Jim Deserno
EMail: ad@hanotte.de

Jugendvorstand

Jugendleiter Rolf Lambertz
EMail: rolf.lambertz@eintracht-kornelimuenster.de

stell. Jugendleiter Joel Teichmann
EMail: joel.teichmann@eintracht-kornelimuenster.de

Jugendgeschäftsführer Walter Giesen
EMail: walter.giesen@eintracht-kornelimuenster.de

© 2018 F.C. Eintracht 1920 Kornelimünster e.V.